Wynajem samochodów Katowice

Biuro Katowice Euro-Centrum - Adres Korespondencyjny

AWOS Sp z o.o.
ul. Ligocka 103 budynek nr 9
40-568 Katowice
Tel: (32) 254 03 43
Mobile: 0048 668 330 966
e-mail: katowice@awos24.pl

Wypożyczalnia samochodów Katowice:

Biuro wypożyczalni samochodów Awos24 znajduje się przy ulicy Ligockiej 103 w Katowicach na terenie kompleksu Euro-Centrum. Jest to dogodnie położona lokalizacja z dużym parkingiem i łatwym dojazdem. Dojazd do centrum zajmuje ok. 10 minut. Istnieje również możliwość odbioru lub zwrotu samochodu w Centrum Katowic przy ul. Uniwersyteckiej 13 w Galerii Altus (po wcześniejszym ustaleniu). Na terenie województwa śląskiego oprócz wyżej wymienionych lokalizacji, posiadamy również biuro regionalne przy Lotnisku w Pyrzowicach na ul. Transportowej 1, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom wynajem samochodów Katowice oraz wynajem samochodów Katowice Lotnisko. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy również wynajem i zwrot samochodu pomiędzy wszystkimi naszymi biurami oraz punktami odbioru.

Samochody oferowane przez Awos24.pl to najnowsze modele aut z każdej grupy (proponowane samochody nie są starsze niż 2 lata ). Auta są regularnie serwisowane, wyposażone w opony zimowe od listopada do kwietnia. Większość samochodów ma nielimitowany przebieg kilometrów (Grupy G,S,H limit 200km/doba).

Decydując się na naszą wypożyczalnię samochodów, dostajecie Państwo rzetelną informację o wszystkich kosztach i szczegółowych warunkach związanych z wynajem samochodu. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego samochodów osobowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z kraju i z zagranicy oraz przewóz osób z lotniska i na lotnisko. W ofercie przewozu znajdują się lotniska: Wrocław Kopernika, Kraków Balice, Katowice Pyrzowice oraz Warszawa Chopina. Oferujemy tani transport osób z lotniska do okolicznych miejscowości lub na lotnisko.